2 Ağustos 2013 Cuma

Hotmail Oturum Aç Gelen KutusuSponsor Bağlantılar

Hotmail e posta gelen kutusuna  giriş yapma

Hotmail.com un milyonlarca mail adresi olması ve yeni açılacak mail adreslerine elverişli olmadığından outlook adı altında yeni bir e mail oluşumu içine gitmiş bu oluşumun aynısını msn'i kapatıp skype'a geçerek yapmışlardı.

Messengera giriş yapmadan Hotmail oturum açmak için alttaki linke tıklayıp gelen kutusuna bakarak e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz.Kullanıcıların Hotmail'den Outlook'a geçişiyle sıkça rastlanan sorunlardan olan şifre sorunsalı çözümüde mevcuttur.
Önemli ! @hotmail.com da 16 karekter şifre sınırlaması yoktu outlookda giriş yaparken şifre hatası alabilirsiniz panik yapmayın 16 karekterden uzun bir parola kullanıyorsanız ilk 16 karekterini girerek hesabınıza erişim sağlıyabilirsiniz.Halen hotmail oturum aç gelen kutusu açılmıyor diyorsanız hotmail şifremi unuttum konusundan yönergeleri izlemenizi tavsiye ederiz.

Hotmail oturum açınca gelen kutusunda gelen kutusu,gereksiz,taslaklar,gönderilmiş,silinmiş gibi evraklar mevcuttur.

hotmail giriş
Tepkiler:

1 yorum:

  1. Hotmail hesabımı açarken outlook adresine yönlendirdi daha sonra şifremi giremedim e posta adresim çalındı diye çok korktum meğerse sistem değişmiş yinede ikincil e maili bilerek yazmak lazım hotmail oturum açmak o kadarda zor değilmiş

    YanıtlaSil

Etiketler

animasyon (2) biyografi (19) internet (16) komik (6) müzik (15) oyunlar (9) resim (17) sinema (7) video (19)