8 Aralık 2013 Pazar

Msn GirişSponsorlu Bağlantılar

Windows live messenger (msn) yeni adıyla skype'a basit yoldan giriş yapmanın yolları sizlerle.Hotmail ve msn hesaplarınıza ulaşarak maillerinizi kontrol edebilirsiniz.Microsoft 8 milyar dolar harcayarak satın aldığı skype programına milyonlarca kullanıcısı olan msn programını yönlendirip dev bir projeyi gerçekleştirdi.2013 nisan ayı itibari ile yeni sürüm isteği ile bu geçişle gerçekleşsede çoğu kullanıcı msn giriş konusunda sıkıntılar çekmekte.
*|* 
Msn giriş yapmak için kullandığımız hotmail giriş sayfasıda bu bağlamda outlook adı ile değişti.Eski msn şifreleriniz 16 karekterden fazlasına izin verirken outlook'da 16 karekter sınırlaması ile karşılaşıyorsunuz bu uyarıyı alanlar panik yapmasına gerek yok.Şifrenizin ilk on altı karekterini girip hesabınıza erişim sağlıyabiliyorsunuz.
*|*
Bu yeniliklerin genel amacı msn e-mail alanları neredeyse tamamen dolmuş olması ve bir çok yeniliği skype ile hayata geçirmek isteyişidir.Msn oturum açarak bu yeniliklerden yararlanabilirsiniz. skype konferans özelliğiyle 10 kişiye kadar çoklu kameralı konuşma imkanı,Sms gönderme,grup mesajlaşma 25 kişiye kadar desteklemektedir.Windowslive.com sayesinde pek çok kolaylı
 messengeruygulamalarına ücretsiz ulaşım sağlayın.Aşağıdaki linkden yönergeleri takip ederek msn giriş sayfası linkinden oturum açabilirsiniz.Tepkiler:

7 yorum:

 1. şifremi unuttum ne yapmam gerek ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mail adresiniz @hotmail ise http://enkisayol.blogspot.com.tr/2013/07/hotmail-sifremi-unuttum.html bu konumuzdan yönergeleri takip ederek şifrenizi sıfırlıyabilirsiniz.

   Sil
 2. Böyle bi hesap yok diyo napmalıyım ?

  YanıtlaSil
 3. Msn ye giremiyoeum sorun ne bilmiyorum alt tarafı msn ya email a bakmam lazım yardımcı olun lütfen

  YanıtlaSil
 4. Çok kötü bir futbol oynatan bir teknik adam takımda tutulmaz ele güne rezil oluyoruz biraz top oynatabilse dişimi kıracağım cemal kocaman İST ATAŞEHİRDEN

  YanıtlaSil

Etiketler

animasyon (2) biyografi (23) internet (16) komik (6) müzik (15) oyunlar (9) resim (17) sinema (7) video (20)